הנהלת חשבונות
בואו לפגישת ייעוץ חינם! התקשרו 03-5757252 או השאירו פרטיכם:

בואו לפגישת ייעוץ חינם!

התקשרו 03-5757252
או השאירו פרטיכם:

זהו תחום הליבה, התחום העיקרי, שמשרדינו עוסק בו בפעילותו השוטפת.
במשרדינו כ – 10 עובדים העוסקים אך ורק בהנהלת חשבונות עבור לקוחותינו, הן כעצמאיים והן כחברות.
לא ניתן להפריז בחשיבותה של הנהלת חשבונות לפעילות התקינה של עסקכם ולפוטנציאל הצמיחה שלו. יכול להיות לכם רעיון עסקי מדהים, עובדים מוכשרים או הזדמנות עסקית אדירה בשוק מתפתח אבל ללא מערכת הנהלת חשבונות יעילה, תקינה ומסודרת אתם בקלות יכולים להדרדר במורד המדרון העסקי.
לאורך השנים, התמחה משרד שלמה אליאס רואי חשבון בהקמה, הדרכה, ייעוץ והטמעה של מערכות הנהלת חשבונות בעסקים במגוון של מגזרים עסקיים. העובדה שאנחנו מגיעים מתפקידים בכירים ברשויות המס מקנה לנו את הידע לתכנן ולבנות איתכם את המערכת המתאימה ביותר אשר תעמוד בהוראות החוק. מעבר לכך, מערכת הנהלת חשבונות תקינה תעניק לכם כמובן שקט תעשייתי שיאפשר לכם להתמקד בליבת העסק שלכם. חישבו על כמות האנרגיה והזמן שתשקיעו באם המשכורות לא יעברו כמו שצריך ולפי הוראות החוק, חישבו על המצב בו אינכם יודעים האם תשלום מסויים מספק נפדה בבנק. הנהלת חשבונות של חברות היא פעילות מורכבת ורבת מימדים – תעסוקתיים, תזרימיים, פיננסיים, ולכן אתם חייבים לייצר מערכת הנהלת חשבונות חזקה, מקצועית ומהימנה.

במשרד שלמה אליאס רואה חשבון אנחנו רואים בהקמת מערכות הנהלת חשבונות חלק מליבת העשייה שלנו. כעשרה עובדים מתוך מצבת הפירמה מתעסקים אך ורק בכל צרכי הנהלת החשבונות של לקוחותינו – עצמאיים, חברות קטנות-בינוניות או חברות גדולות. כיום מטפלת המחלקה בכ-400 לקוחות בחודש.

הידע, הניסיון והגישה השירותית שלנו לאורך השנים חסכו מיליוני שקלים עבור לקוחותינו. ישנן לא מעט דרכים בהם ניתן לחסוך עבורכם כסף. כבר בבנייה נכונה של המערכת, עם התוכנות הנכונות וכוח אדם מוכשר ואיכותי אפשר להניח את היסודות להנהלת חשבונות יעילה. נוכל לסייע לכם גם באיתור כשלים כמו תשלום כפול לספקים, אי גבייה, בעיות בתזרים וכו'.

כמו כן אנו מקפידים להנפיק דו"חות רווח והפסד ומאזני בוחן חודשיים ישירות למייל של לקוחותינו על מנת לתת לכם את כל הכלים לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר בזמן אמת. מחלקת הנהלת החשבונות היא סוג של מערכת עצבים מרכזית וכאשר היא עובדת בצורה מיטבית היא תשלח לכם את האיתות הנכון בזמן אמת ותדאג להפעיל בצורה הנכונה את שאר המערכות בעסק שלכם.
הנהלת חשבונות טובה ויעילה המבוצעת על ידי בעלי נסיון, חשובה מאוד לבעל העסק:

 • מגלה תשלומים כפולים לספקים שונים.
 • מגלה חוב ישן שחייב לקוח כזה או אחר
 • מגלה טעות של הפקדה או פרעון שק של פקיד/ת הבנק שלך
 • מגלה טעיות כספים שונות.

והכל ככל הניתן בזמן אמת.
מנהלי החשבונות שלנו כבר חסכו  מאות אלפי שקלים ללקוחותינו על פי הדוגמאות שפורטו לעיל.

משרדינו ערוך להנפיק דוחות רווח והפסד או מאזני בוחן חודשיים ללקוח למייל שלו על מנת שיוכל לבחון את העסק שלו.
בוא והצטרף לקהל לקוחותינו הנאמנים.

הנהלת חשבונות – משרדינו מעניק שירותי הנהלת חשבונות למעל 400 לקוחות בחודש.

למשרדינו יש את הנסיון להעניק שירותי הנהלת חשובונות לכל תחום עיסוק שעולה בדעתכם, בשיטה הנוחה לכם – אנו עובדים גם עם תוכנת פריוריטי.

מעבר לעובדה שכל עסק מחוייב בניהול חשבונות, ניתן להינות מהיתרונות שמעניקה הנהלת החשבונות וזה:

 • מעקב אחר תשלומי ספקים
 • ניהול תזרים מזומנים יעל
 • בדיקה האם בטעות שולם לספק מסויים יותר מכפי המגיע לו
 • מעקב אחר גבייה מלקוחות
 • איתור חוב מלקוח שלא שולם
 • בדיקה האם פקיד הבנק שלך עשה טעות כלשהי בחשבון הבנק של העסק שלך
 • שירותים נוספים בתחום אותם נשמח לפרט בפגישה או בטלפון
רצוי לציין, על מנת שתוכל לשמוע על שירותי משרדינו מצד שלישי, נוכל לקשר אותך למספר לקוחות קיימים של משרדינו שיוכלו לספר לך אותו שירותי משרדינו ומידת שביעות רצונם משירות משרדנו.
עוסק מורשה