ייעוץ מס
ייעוץ מס הוא אחת הפעילויות המרכזיות במשרד שלמה אליאס רואי חשבון. תכנון מס נכון וייעוץ מס יעיל מובילים לא רק לשמירה על התנהלות תקינה מבחינת הרשויות אלא גם לצמצום חבות המס בהתאם להוראות החוק.
 
מאחר ואת המשרד הקימו בכירים לשעבר ברשויות המיסים, עומדים לרשותנו כלים וידע מקצועי עשיר, שמטרתם בסופו של יום היא למנוע מלקוחותינו לסטות מדרך הישר ולהוריד למינימום את תשלומי המס המושתים עליהם. רו"ח שלמה אליאס אף סייע לכתיבת התיקונים בחוק מס הכנסה, מרצה במוסדות אקדמיים, כותב מאמרים בכתבי עת מקצועיים ונחשב לבר-סמכא בתחום ייעוץ המס.
 
תחת הכותרת "ייעוץ מס" מצטופפות יחדיו סוגיות רבות כמו שכר העובדים והבעלים, תכניות חיסכון, רכישת ציוד, הגשת דו"חות וכיו"ב. כמעט לכל פעולה חשבונאית בעסק ישנה השלכה על חבות המס, ולכן יש לקחת בחשבון עשרות פרמטרים על מנת להשיג את מטרות העל אותן הזכרנו: התנהלות תקינה וצמצום חבות המס במסגרת החוקים שהציב המחוקק.
 
בנושא הראשון חשוב להדגיש כי אי תשלום מס או ניסיון להונות את הרשויות בדרך זו אחרת מהווים עבירה פלילית. חדשות לבקרים אנו שומעים על אישים שנחקרים על ידי רשות המס ונחשדים בעבירה פלילית. על מנת להמנע מתקריות מביכות שכאלה מומלץ לעבוד עם גוף מנוסה ומקצועי שמכיר את הוראות החוק וימנע מכם מפגשים לא נעימים עם המדינה.
 
אנחנו נהיה הקשר שלכם לרשויות המס, נבצע תכנון מס ובניית מדיניות מס ונדאג להטמיע נהלי עבודה נכונים במחלקת הנהלת חשבונות. בנוסף, נדאג להתממשק עם כל הרשויות (ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ), ולהגיש את כל הדו"חות והמסמכים הרלבנטיים במועדים הקבועים.

ייעוץ מס מקצועי מקיף גם את הנושאים:

  • חישובי מס על השכרת דירות
  • חישובי מס על השכרת "מספר ירוק"
  • חישובי מס על רווח מניירות ערך בארץ ובחו"ל
  • חישובי מס בגין פיצויי פיטורין
  • תיאומי מס מורכבים
  • חישובי מס הזולים והנמוכים ביותר עבור תוצאות פעילות עסק עצמאי או עבור חברה
  • חישובי מס מכל סוג שהו

 נשמח לספק עבורכם ייעוץ מס שכזה
לקוחותינו השוטפים נהנים מייעוץ מס ללא כל תשלום !! 


מתי כדאי להשתמש בשירותיו של יועץ מס

כל אחד יכול לבחור בשירותי ייעוץ מס, השאלה מי באמת עושה זאת, מתי כדאי לבחור בייעוץ מס ולשם מה זה טוב, במאמר זה נסביר הכל על ייעוץ מס ותכנון מס של בעלי עסק ואנשים פרטיים.

שירותי יועצי המס

ייעוץ מס בא במטרה לסייע לשכירים ולעצמאיים לעמוד מול רשויות המס, לכן כאשר אנו בוחרים בשירות זה, אנו בעצם נפגשים עם יועץ המס שלנו אחת לתקופה בכדי להבהיר דברים שונים, להגיש את כל הקבלות שלנו ואת כל הדוחות לשנת המס הנוכחית.

ייעוץ המס לשם מה הוא טוב

כאשר אנו צריכם לעמוד מול הרשויות עלינו להיות שקופים לגמרי, פעמים רבות אנו נחרדים מהמעמד במיוחד כשמוצאים בספרים שלנו טעות ולו הקטנה ביותר, ייעוץ מס בעצם הוא השליח שלנו, כאשר אנו עובדים עם רואה חשבון אשר בין היתר דואג גם בנושא זה אנו בהחלט יכולים לנשום לרווחה.
ייעוץ מס שם לו למטרה להיות כלי העזר של העסק שלנו, לא בכדי אנו נוכל לראות כמעט בכל ארגון גדול רואי חשבון ויועצי מס, אשר מטרתם לתכנן את המס לשנה שעברה ולשנה הנוכחית, לנהל את ספרי העסק, לתכנן את החסכונות, לעשות את חישובי השכר וכמובן לדאוג להחזרי המס במידה ויש, גם הגשת הבקשות לתיאום מס נעשות באמצעותו, כנ"ל פתיחת תיקים ברשויות (ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ).
ייעוץ המס הוא בעצם הנגזרת הכללית של הנהלת החשבונות ושל חישוב המסים, כיוון שאי תשלום המס בזמן הינה עבירה פלילית ובלתי חוקית, עלינו להיות רגישים מאוד בכל הנושא של הדוחות לרשויות השונות, עלינו להראות שקיפות מלאה, לכן באמצעות רואה חשבון אנו יכולים להימנע מטעויות מביכות ופליליות, ואף לחסכון עצום בתשלומי המס, שכן באמצעות תכנון נכון של המס אנו יכולים להגדיל את הרווח הנקי בעסק שלנו. 

הכרחי ובטוח

כיוון שאנו בעלי העסקים טובים בתחום שלנו, עדיף כי נשאיר את מלאכת חישובי המס למומחים, בדרך כלל בעלי עסקים מכירים את רשויות המס בשמם, יותר מאשר איך לפעול מולם. חוות דעת כלכלית וייעוץ מס על ידי משרד רואי חשבון אשר מכירים היטב את חוקי המס, יכול למנוע מאתנו רשלנות שעלולה לגרור קנסות רבים, ויתרה מזו יכולה להגדיל לנו את הרווח הגולמי של העסק.

בעל עסק

אם אתה רוצה להיות בטוח שאתה פועל בצורה חוקית, אתה לא רוצה להגיע למקומות שאינך כל כך מבין בהם, השאר את העבודה של החשבונות, ניהול הספרים, החזרי המס, פתיחת התיקים, חישוב החסכונות וחישוב השכר למשרדי רואה חשבון אשר יוכלו להבטיח לך שקט נפשי בתור מנהל עסק.