שירותי מיסוי בינלאומי
בואו לפגישת ייעוץ חינם! התקשרו 03-5757252 או השאירו פרטיכם:

בואו לפגישת ייעוץ חינם!

התקשרו 03-5757252
או השאירו פרטיכם:
נושא תכנון המס הבינלאומי הוא אחד התחומים המרתקים והמורכבים כיום. הגלובאליזציה המהירה של השנים האחרונות סחפה גם את השוק הישראלי וכיום גופים עסקיים רבים בישראל פועלים בזירה הבינלאומית ולכן נדרשים לתכנון מס נכון ויעיל שייקח בחשבון את כל הסיכונים ואת כל ההטבות. מאחר ותחום זה דורש רמת מקצועיות גבוהה, קשרים בחו"ל וגם עשוי לכלול עסקאות בסכומים גבוהים מאוד, מומלץ לפנות למשרדים שצברו ניסיון והתמחות בנושא.
כגוף שהוקם על ידי בכירים לשעבר ברשויות המס וטיפל במאות מקרים של תכנוני מס בינלאומיים ב-15 השנים האחרונות, משרד שלמה אליאס רואי חשבון מעמיד לרשותכם צוות מנוסה של כלכלנים, רואי חשבון ויועצים שיבצע את תכנון המס האופטימלי לפעילות הבינלאומית שלכם.
 
צריך לזכור שהחוק מתיר לחברות ולאישים לבצע תכנון מס, במטרה לצמצם את תשלום המס בהתאם למגבלות החוק. בזירה זאת קיימות אמנות מס בינלאומיות שנחתמו בין מדינות על מנת להסדיר את תשלומי המס שהיישות העסקית הפועלת בשתי מדינות או יותר אמורה להפריש, וזאת כדי למנוע מצב של כפל מס.
 
כיום ידוע כי המדינות נלחמות בתופעות של "ניצול יתר" של האמנות הבינלאומיות ולכן העדכניות והניסיון כאן חשובים ביותר על מנת לבצע תכנון מס נכון. בישראל, החל משנת 2003, המיסוי הוא פרסונאלי על בסיס תושבות אולם במדינות רבות המיסוי נעשה הן על בסיס טריטוריאלי והן על בסיס פרסונאלי מה שעלול להוביל לתשלום מס כפול.
 
ההיכרות שלנו עם אמנות בינלאומיות וכן שיתופי הפעולה שיצרנו לאורך השנים עם גופים בינלאומיים מאפשרים לנו להתוות אסטרטגיית מיסוי יעילה וחוקית. לאורך השנים, משרדינו טיפל במאות מקרים של תכנוני מס מכל סוג שהוא – חסכון במס הכנסה, חסכון במע"מ, חסכון בביטוח לאומי, חסכון בתשלומי אגרות אחרות – והכל במסגרת חוקי המס ואמנות המס הבינלאומיות השונות. אנו ערוכים גם לפתיחת חשבונות בנק בחו"ל במידת הצורך, הכנה של חוות דעת והגשה של תכנון מס מקדמי לפני עסקאות וזאת על מנת שתוכלו לקבל אישור על תכנון המס עוד בשלב מוקדם. כמובן שהיכרותנו המוקדמת עם המערכת מקלה בכל השלבים הללו ומעניקה ערך חשוב מאוד ללקוחותינו הפועלים בזירה הבינלאומית.
 
תת-תחום נוסף בו אנו פועלים הוא חוות דעת בנושא מיסוי בינלאומי המוענקות לאנשי עסקים או חברות המעוניינות לפעול בשווקים בינלאומיים או לחילופין תושבי חוץ המקיימים עסקים בישראל – עובדי משרידנו ישמחו לסייע לכם בתכנון מס בינלאומי נכון ויעיל.

משרדינו מכין חוות דעת מקיפות, מלומדות ומנוסות בכל הקשור למיסוי בינלאומי. קהל היעד לשירותי מיסוי בינלאומי הם בעלי עסקים המעוניינים להרחיב או להקים עסקים מחוץ לארץ, או תושבים חוזרים/תושבי חוץ.
כידוע לכל, משנת 2003 המיסוי בישראל הוא פרסונאלי, על בסיס תושבות. עובדה זו, מדגישה את הצורך בתכנון מס בינלאומי יעיל, מדוקדק, מקצועי.
משרדינו עורך עשרות חוות דעת מסוג זה בכל שנה, כאשר חוות דעת אלו עמדו במבחן רשויות המס ובתי המשפט בהצלחה יתרה.
 

משרדינו מסייע ללקוחותיו להקים, במידת הצורך, חברה מחוץ לישראל, הן באיתור עורך דין מקומי, הן במציאת עובדים מקומיים והן בסיוע בכל הקשור להליכי הבירוקטיה הרלוונטים. 

מיסוי בינלאומי