ניהול כספים

כגוף עתיר ניסיון המורכב מצוות מנוסה של כלכלנים, רואי חשבון ומנהלי חשבונות, במשרד שלמה אליאס רואי חשבון אנו ערוכים להעניק לכם קשת מגוונת של שירותי ראיית חשבון.
במוקד העשייה מצוי הטיפול בכל צרכי הנהלת החשבונות שלכם כולל ייעוץ בבניית מערכת הנהלת החשבונות, עבודה מול ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ, בקרה על התנהלות, הגשת דו"חות שנתיים, תכנון מס ובסופו של דבר יישום של מדיניות מס שתכליתה צמצום חבות המס בהתאם לגבולות שהציב המחוקק.

בנוסף לכל מה שאנו מכנים פעולות הליבה, מספק משרדנו גם ליווי בניהול הכספים של עסקכם. במסגרת שירות זה נשב איתכם יחד ונגדיר בדיוק את המשימות ומודל העבודה. לדוגמא, אנו יכולים לבצע עבורכם הוצאת צ'קים לספקים והעברת משכורות לעובדים תוך בקרה שהתשלום מבוצע כחוק ושלא מועברים סכומים כפולים או חסרים. פעולה משמעותית נוספת שאנו מבצעים עבור מאות לקוחותינו היא ניהול תזרים המזומנים של העסק שלכם, ולפיו לקבוע את מועדי הוצאת הצ'קים לספקים השונים על מנת לשמור על תזרים יציב וחיובי שהוא למעשה צינור החמצן של העסק.
 
עבור חלק מלקוחותינו אנו מטפלים בניוד הלוואות תוך התאמת הפיתרון האופטימלי הדרוש במינימום ריביות ועלויות נלוות. בכל אספקט חשבונאי/פיננסי הקשור לניהול הכספים שלכם – במשרד שלמה אליאס רואי חשבון, נשמח להעניק לכם שירות צמוד ומקצועי שיאפשר לכם להתרכז בעשייה ובצמיחה של העסק שלכם.

למה הכוונה??

  • הדפסת שקים לספקים / עובדים
  • ניהול תזרים המזומנים וקביעת מועד פרעון לכל שק ושק
  • הנפקת שקים לספקים כנגד חשבוניות ספקים מתוך בדיקה ברורה כי אלו חשבוניות שלא שולמו בעבר !!!
  • ניוד הלוואות / הוראות קבע למיניהם
  • ניהול תזרים מזומנים נכון – וכפועל יוצא מכך, במידת הצורך, ניהול רכישת מלאי נכון ויעיל שאינו מעיב על תזרים מזומנים מחד ומנגד מעניק יריעה רחבה של מלאי לקהל הלקוחות
  •  
  • חישובי מס מכל סוג שהו


עובדי משרדינו מנוסים מאוד בניהול פיננסי, ומוערכים מאוד בקרב הקהילה הבנקאית.
נשמח לספק עבורכם שירות זה במידת הצורך.

ניהול כספים